هشدار وزارت راه به متقاضیان مسکن‌ملی/ این پیامک را جدی بگیرید

هشدار وزارت راه به متقاضیان مسکن‌ملی/ این پیامک را جدی بگیرید

هشدار وزارت راه به متقاضیان مسکن‌ملی/ این پیامک را جدی بگیرید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین جنتی با بیان اینکه متقاضیان پروژه های نهضت ملی مسکن در استان تهران از جمله شهرهای رباط کریم، اسلامشهر، دماوند و فیروزکوه باید تا پایان خرداد ماه آورده ۱۸۰ میلیون تومانی خود را تکمیل کنند گفت: متقاضیان باید هرچه سریعتر آورده و اقساط پروژه های نهضت ملی مسکن را تکمیل کرده تا روند پروژه های نهضت ملی مسکن تسریع شود.

وی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: تنها راه برای تکمیل و تسریع در روند ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن آورده‌های متقاضیان است که باید هرچه سریعتر تکمیل شود.

او اظهار کرد: در صورتی که متقاضیان آورده‌های خود را نیاورند، سازندگان و انبوه‌سازان نمی توانند این پروژه ها را تکمیل کنند در نتیجه روند ساخت کند شده و سایر متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده‌اند نیز با مشکل مواجه می‌شوند.

جنتی گفت: امروز تصمیم گرفته شد که با ارسال پیامک به متقاضیان نهضت ملی مسکن اعلام شود که آخر خرداد برای تکمیل وجه تا مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان مهلت دارند.

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران بیان کرد: عدم واریز وجه در موعد مقرر موجب توقف پروژه، افزایش قیمت تمام شده و متضرر شدن متقاضیان خواهد شد.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

قیمت دلار در شروع هفته پایانی تیر با روند کاهشی بازگشایی شد و در کریدور پنجم یک کانال عقب‌نشینی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید