قیمت میوه های رایج میهمانی های عید امسال چند؟

قیمت میوه های رایج میهمانی های عید امسال چند؟

قیمت میوه های رایج میهمانی های عید امسال چند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،میوه تنظیم بازار عید امسال بنابر اعلام سازمان تعاون روستایی۳۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه شده است.

هر کیلوگرم سیب با کیفیت زرد و قرمز تنظیم بازاری در تهران ۳۱ هزار تومان و پرتقال تامسون شمال ۱۸ هزار تومان در تهران عرضه می‌شود.

با توجه به مصادف شدن عید امسال با ماه رمضان خرما نیز به صورت تنظیم بازاری عرضه شد به طوری که قیمت هر کیلوگرم خرمای مضافتی ۸۵ تا ۹۳ هزار تومان و کبکاب ۳۵ هزار تومان تا ۴۷ هزار تومان با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی به فروش می رسد.

بنابر گزارش میدانی هرکیلوگرم پرتقال تامسون شمال با توجه به کیفیت آن در بازار با قیمت های متفاوت و با قیمت های بالاتری به فروش می رسد به طوری که هر کیلوگرم از این محصول با قیمت های ۱۸ هزار تومان، ۲۵ هزار تومان تا ۴۵ هزار تومان در تهران عرضه می شود.

تسنیم نوشت:هر کیلوگرم سیب درختی مجلسی ۰۵ هزار توان ۷۴ هزار تومان در مغازه ها به فروش میرسد هر کیلوگرم سیب سایز کوچک نیز ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان به فروش میرسد.

خیار مجلسی نیز در فروشگاه ۴۰ تا ۴۷ هزار تومان به فروش میرید هر چند که این محصول را حدود ۳۰ هزار تومان نیز میتوان خریداری کرد.

قیمت هرکیلوگرم موز نیز قیمت های متفاوتی دارد به طوری که با توجه به کوچک یا بزرگ بودن و وضعیت تازگی ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

هر کیلوگرم کیوی ۰۳۵ تا ۵۰ هزار تومان و نارنگی ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان به فروش میرسد.

بابراین گزارش با توجه به نگهدای میوه های مانند سیب و پرتقال در سردخانه هرساله قیمت این میوه ها در بازار افزایش می یابد که به طبع آن بر قیمت سایر میوه ها نیز تاثیر می‌گذارد.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید