قیمت عمده میوه و سبزیجات اعلام شد+جدول

قیمت عمده میوه و سبزیجات اعلام شد+جدول

قیمت عمده میوه و سبزیجات اعلام شد+جدول

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،قیمت عمده محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۷ تا ۱۳ خرداد ۱۴۰۳) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد. نوبرانه این هفته بازار میوه خیار چنبر (محصول داخلی) و انبه (وارداتی) است که هر کیلو گرم به ترتیب ۵۴ و ۲۹۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است؛

هر کیلو گرم سیب زرد ۵۹.۸۰۰ تا ۸۹، سیب قرمز ۳۹.۸۰۰ تا ۶۹.۸۰۰، گیلاس ۳۸۰ تا ۳۹۰، توت سفید ۱۱۸ تا ۱۲۸، توت فرنگی ۱۷۵ تا ۱۹۸، گوجه سبز ۱۸۵، زردآلو ۱۹۵ تا ۲۴۹، هلو ۹۸ تا ۱۲۸، گلابی جنگلی ۱۶۸ تا ۲۴۵، شلیل ۲۴۹ تا ۲۸۹ و پرتقال ۴۹ تا ۷۸.۸۰۰ تومان است.

در بازار میوه‌های آبدار هر کیلو گرم هندوانه بین ۱۳ تا ۱۷.۸۰۰، خربزه ۴۹، طالبی ۲۸ تا ۳۹، ملون ۲۴.۸۰۰ تا ۳۲.۸۰۰ و جانا ۳۴.۸۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

در بازار میوه‌های وارداتی هم موز هر کیلو گرم ۷۸.۸۰۰ تا ۸۵.۸۰۰ تومان و هر دانه نارگیل ۶۵ و آناناس ۲۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می‌آید.

هر کیلو گرم گوجه فرنگی ۲۲.۸۰۰ تا ۲۷.۸۰۰، گوجه گیلاسی ۷۵، هویج ۱۸.۸۰۰ تا ۲۲.۸۰۰، کاهو رسمی ۱۷.۸۰۰ تا ۱۸.۸۰۰، کاهو سالادی ۲۲.۸۰۰، کلم پیچ ۱۲.۸۰۰ تا ۱۵.۸۰۰، خیار ۲۹.۸۰۰ تا ۳۴.۸۰۰، باقالی ۳۴.۸۰۰، نخود فرنگی ۲۲.۸۰۰، ذرت ۴۹.۸۰۰، لیمو ترش ۶۹.۸۰۰ و سیر تازه ۱۶۹ هزار تومان تعیین شده است.

سیب زمینی در این بازار هر کیلو گرم ۲۲.۵۰۰ تا ۲۵.۸۰۰، پیاز شیری (سفید) ۲۸.۸۰۰ تا ۳۳.۸۰۰ و پیاز زرد ۲۴.۹۰۰ تا ۳۳.۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

گفتنی است؛ در این هفته انواع میوه ۴۲ درصد و سبزیجات ۳۵ درصد ارزان‌تر در میادین و بازارهای میوه و تره بار به فروش می‌رسد.

در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.

قیمت عمده میوه و سبزیجات اعلام شد+جدول

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید