قیمت جدید گوشت قرمز امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

قیمت جدید گوشت قرمز امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

قیمت جدید گوشت قرمز امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس داده‌های منتشرشده، برخی اقلام گوشت نسبت به چند روز گذشته کاهش قیمت و برخی دیگر افزایش قیمت داشتند. اما کدام یک از اقلام گوشت افزایش قیمت و کدام یک کاهش قیمت داشتند؟

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت گوشت قرمز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چراکه این محصول به عنوان یکی از عناصر اصلی رژیم غذایی مردم به شمار می‌رود. این تغییرات می‌تواند به صورت مستقیم بر زندگی مردم تأثیرگذار باشد. افزایش قیمت این محصول می‌تواند باعث کاهش قدرت خرید مردم شود.

قیمت گوشت قرمز، امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳، اعلام شد. بر اساس داده‌های به‌دست‌آمده، گوشت شقه گوسفندی به‌ازای هر کیلوگرم ۷۴۹ هزارتومان و ران گوسفندی ۸۱۰ هزارتومان به فروش می‌رسند.

گوشت خورشتی بدون استخوان و بدون چربی ۶۵۵ هزار تومان، ماهیچه گوسفندی یک میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد ۶۵۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

شقه گوسفندی تنظیم بازار با قیمت ۶۹۹ هزارتومان، سردست گوسفندی بره در بسته‌های ۳.۵ کیلوگرمی با قیمت ۶۹۵ هزارتومان و ران ممتاز کوسفندی با قیمت ۹۱۹ هزارتومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرند.

راسته بدون استخوان گوسفندی به قیمت ۸۰۰ هزارتومان، لاشه گوسفندی تنظیم بازار به قیمت ۶۷۹ هزارتومان و گردن گوسفندی به قیمت ۶۷۰ هزار تومان در بازار توزیع می‌شوند.

مقایسه قیمت‌ها

در میان قیمت‌های اعلام‌شده‌ انواع گوشت، بیشتر انواع گوشت نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته اما نیم‌شقه گوسفندی ۵ کیلوگرمی و بسته شقه گوسفندی ۱۰ کیلوگرمی، حدود چهار درصد کاهش قیمت داشته‌اند. از طرفی راسته مغز گوسفندی سنگسر و شهمیرزاد و گوشت خورشتی بدون استخوان و بدون چربی هم رشد ۷ درصدی داشتند. فعلا قیمت سایر اقلام گوشت ثابت بوده و تغییر قیمت نداشته است.

براساس این گزارش، برخی از اقلام گوشت افزایش و برخی نسبت به هفته گذشته، کاهش قیمت داشتند. احتمال می‌رود در چند روز آینده، باز هم اقلام مختلف گوشت، تغییر قیمت داشته باشند.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

دلار ۴ هزار تومان ارزان شد/ قیمت دلار در مرز حساس قرار گرفت

قیمت دلار در شروع هفته پایانی تیر با روند کاهشی بازگشایی شد و در کریدور پنجم یک کانال عقب‌نشینی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید