سیدحمید حسینی:  بابت اینکه برخی حتی بنزین را امکانات می‌دانند به ما می‌خندند

سیدحمید حسینی: بابت اینکه برخی حتی بنزین را امکانات می‌دانند به ما می‌خندند

سیدحمید حسینی: بابت اینکه برخی حتی بنزین را امکانات می‌دانند به ما می‌خندند

سید حمید حسینی در نشستی با حضور ایمان زنگنه در کافه خبر خبرانلاین با انتقاد از نوع تصمیمات اشتباه در اقتصاد ایران تاکید کرد: دو نگاه کلی در نامزدها هست که یکی به دنبال بازتوزیع منابع است و دیگری به دنبال بزرگ شدن کیک اقصاد.

وی گفت: این سبب شده خیلی از چیزهایی که در جهان عادی است، در ایران به عنوان امکانات مطرح شود . به عنوان مثال در هیچ کشوری وام بانکی امکانات یست، چون نرخ بهره غالبا در هماهنگی با تورم است اما در ایران تورم چهل درصدی است و نرخ بهره بانکی در محدوده‌ی بیست و دو درصد و در نتیجه وام بانکی به عنوان یک امکان مطرح میشود .

او اضافه کرد: در هیچ کجای جهان بنزین به عنوان امکانات مطرح نمی‌ود که بگویند هر کسی ماشین ندارد هم بیاید تا ما به کد ملی‌اش بنزین بدهیم.

وی گفت: این ناترازی‌ها ریشه در تصمیمات اشتباه دارد چرا که ریشه‌ی این اتفاقات به ان تصمیم نادرست در مجلس گرفته شد که نگذاشتند قیمت‌ها پلکانی افزایش یابد.

223223

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

افزایش محسوس قیمت مسکن در 4 ماه گذشته/ قانون جدید کنترل اجاره بها چاره ساز می شود؟

افزایش محسوس قیمت مسکن در 4 ماه گذشته/ قانون جدید کنترل اجاره بها چاره ساز می شود؟

داده های بانک مرکزی نشان می دهد همزمان با کاهش تورم قیمت مسکن تهران در بهار امسال در مقایسه با سال قبل، تورم اجاره بها در این شهر صعودی و در کل کشور نزولی شده است

دیدگاهتان را بنویسید