سقف مقاومتی طلا شکسته شد/ قیمت جدید طلا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

سقف مقاومتی طلا شکسته شد/ قیمت جدید طلا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

سقف مقاومتی طلا شکسته شد/ قیمت جدید طلا ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اونس طلا در مرز کانال ۲۴۰۰ دلار قرار گرفت. بر همین اساس، قیمت طلا در بازار جهانی با افزایش ۰.۳ درصدی در قیمت ۲ هزار و ۳۹۴ دلار قرار گرفت.

افزایش قیمت طلا در حالی رقم خورده که از روز دوشنبه هفته جاری تاکنون اونس طلا ۵۸ دلار گران شده است.

بنا به این گزارش، اظهارات جروم پاول، رییس فدرال رزرو آمریکا مبنی بر عدم افزایش بیشتر نرخ بهره خبر خوبی برای طلا بوده است.

قیمت‌های تولیدکننده در آمریکا بیش از حد انتظار در آوریل افزایش داشته که نتیجه بالا رفتن هزینه خدمات و کالاها بوده است. بدین ترتیب احتمال کاهش نرخ بهره در ماه سپتامبر کمرنگ‌تر می‌شود.

همواره از طلا به عنوان یک پشتوانه ایمن در زمان تورم بالا یاد می‌شود. اما افزایش نرخ بهره هزینه نگهداری این فلز غیر سودده را افزایش داده و تمایل برای خرید آن را پایین می‌آورد.

تمرکز سرمایه‌گذاران در حال حاضر معطوف به آمار مربوط به قیمت مصرف‌کننده در آمریکاست تا سرنخ‌های بیشتری در مورد سیاست‌های پولی فدرال رزرو در سال جاری میلادی ارائه دهد.

۲۲۳۲۲۵

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا، سکه و ارز امروز ۲۸ تیرماه ۱۴۰۳ / قیمت سکه ریزش کرد

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران تغییر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید