تیتر خبرها
دلالان خودرو بیکار نماندند / اجاره ۷ روزه یک پژو پارس چقدر آب می خورد؟

دلالان خودرو بیکار نماندند / اجاره ۷ روزه یک پژو پارس چقدر آب می خورد؟

دلالان خودرو بیکار نماندند / اجاره ۷ روزه یک پژو پارس چقدر آب می خورد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اجاره خودرو سواری یک گزینه محبوب برای افرادی است که نیاز به وسیله نقلیه‌ای موقت دارند، بدون اینکه نیازی به خرید یا نگهداری آن داشته باشند. این خدمت به افراد امکان می‌دهد تا برای مدت معینی از خودرویی استفاده کنند، بدون نگرانی از هزینه‌های مرتبط با خرید و نگهداری آن. اجاره خودروها معمولاً از طریق شرکت‌های اجاره خودرو یا حتی برنامه‌های اشتراک خودرو انجام می‌شود. این خدمات اغلب شامل بیمه، خدمات راهنمایی در جاده و نگهداری منظم خودرو می‌شوند. افراد می‌توانند از این گزینه برای مسافرت‌های کوتاه مدت، سفرهای تجاری یا حتی تست خودرو قبل از خرید آن استفاده کنند. با توجه به انعطاف بالایی که اجاره خودروها فراهم می‌کنند، این روش برای افرادی که نیاز موقت به وسیله نقلیه دارند یا تمایل به تجربه خودروهای مختلف دارند، بسیار جذاب است.

به گزارش اقتصادنیوز-اجاره خودرو به ویژه خودروهای لوکس با مقاصد مختلفی صورت می گیرد، اگر سری به سایت های اجاره خودرو بزنید از ماشین‌های بسیار لوکس تا اقتصادی برای اجاره در دسترس هستند که قیمت آن‌ها بر اساس مدت زمان اجاره، مدل و کارکرد ماشین متفاوت است.

دلالان خودرو بیکار نماندند / اجاره ۷ روزه یک پژو پارس چقدر آب می خورد؟
برخی از افراد برای مناسبت‌های خاص، تفریحات لوکس و سفرهای لاکچری اقدام به اجاره خودرو می‌کنند اما فعالیت سایت های اجاره خودرو بنابر موقعیت و کارکرد متفاوت است. داغ شدن بازار اجاره خودرو در روزهای منتهی به اسفند، گمان اینکه تقاضا برای سفرهای نوروزی دلیل این تغییرها و رونق این بازار باشد را تقویت کرده است.

افزایش چشمگیر قیمت خودرو عاملی شده است تا بسیاری از افرادی که توانایی تامین سرمایه اولیه برای خرید خودرو و یا ارتقا آن را ندارند برای سفرهای نوروزی خود به سمت اجاره خودرو بروند. به همین بهانه به چند سایت اجاره خودرو نگاهی انداختیم و نرخ چند خودرو محبوب بازار را بررسی و هزینه اجاره هرکدام را به تفکیک مدل و تعداد روزهای اجاره ارائه کردیم.

قیمت اجاره پژو ۲۰۶ هاچ بک
برای بازه زمانی سه تا شش روز، قیمت اجاره پژو ۲۰۶ از ۱,۱۹۵,۰۰۰ تا ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان است و اجاره این خودرو در بازه زمانی هفت تا ۲۰ روز، ۱,۱۰۰,۰۰۰تا ۱,۱۳۰,۰۰۰ تومان است.

قیمت اجاره پژو پارس
اجاره خودرو پژو پارس برای بازه زمانی سه تا شش روز، از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تا ۱,۳۳۰,۰۰۰ تومان است، برای بازه زمانی هفت تا ۲۰ روز ۱,۱۰۰,۰۰۰تا ۱,۲۷۰,۰۰۰ تومان است.

قیمت اجاره سراتو
هزینه اجاره خودرو برای سراتو هم در بازه زمانی سه تا شش روز ۱,۶۵۰,۰۰۰ تا ۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان و برای بازه زمانی هفت تا ۲۰ روز ۱,۵۵۰,۰۰۰تا ۱,۹۹۰,۰۰۰ تومان است.

همچنین در میان خودروهای گران قیمت و به اصطلاح لاکچری، برای بازه زمانی سه تا شش روز از ۶,۵۰۰,۰۰۰ تا ۷,۰۵۰,۰۰۰ تومان و برای بازه زمانی هفت تا ۲۱ روز از ۶,۳۵۰,۰۰۰ تا ۶,۸۵۰,۰۰۰ تومان است.

۲۲۰

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۹ خرداد ۱۴۰۳ / درخشش سکه زیر چتر دلار

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته با افزایش هزار تومانی قیمت دلار همراه شد و در روند صعودی قرار گرفت. افزایش بیشتر قطعات سکه در روز سه‌شنبه هشتم خرداد، نیم میلیون تومان بود. برخی معامله‌گران، افزایش خرید در بازار طلا بعد از بازگشایی بازارها را دلیل روند صعودی قیمت‌ها می‌دانند.

دیدگاهتان را بنویسید