بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

بیت‌کوین قدرت خود را حفظ می‌کند

به گزارش خبرآنلاین، با تایید کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا و قدرت گرفتن صندوق‌های ETF، بیت‌کوین از آغاز سال ۱۴۰۳ همچنان ‌در کانال ۶۹‌هزار و ۷۰ دلاری در نوسان است ‌و صاحب‌نظران انتظار شتاب قیمتی بیشتری از این دارایی‌ها تا پیش از رویداد هاوینگ دارند. فلز درخشان پس از اظهارات جرمی پاول رئیس فدرال رزرو ایالات متحده مبنی بر آغاز سیاست‌های انبساطی در ماه‌های آتی با شتاب قیمتی مواجه شد. در پی این ادعا اونس طلای جهانی سقف قیمتی جدیدی را تجربه کرد و به گفته کارشناسان این دارایی پتانسیل فتح کانال ۲۵۰۰ دلاری را تا ماه آینده خواهد داشت.

دنیای اقتصاد نوشت:در ماه فوریه، سطح عمومی قیمت‌ها در ایالات متحده افزایش متوسطی را تجربه کردند، در حالی که هزینه خدمات به استثنای مسکن کاهش قابل‌توجهی داشت و احتمال کاهش نرخ بهره در ژوئن توسط فدرال رزرو حفظ شد. معامله گران در حال حاضر در حال ارزیابی ۶۹‌درصد احتمال کاهش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه ژوئن هستند که نرخ بهره مستقیما بر هزینه فرصت نگهداری شمش تاثیر می‌گذارد. نرخ بهره پایین‌تر به هزینه فرصت کمتر برای دارندگان شمش تبدیل می‌شود. طلا در ماه مارس بیشترین افزایش ماهانه خود را در بیش از سه سال گذشته ثبت کرد. بر این اساس فلز زرد در ساعت ۱۶ به وقت تهران با رقمی معادل ۲۲۵۱ دلار درحال معامله است. در این میان کارشناسان علاوه بر روند قیمتی این فلز محبوب، روند معاملاتی رمزارزهای محبوب بازار رمزارزها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

آمارها حاکی از آن است که درآمد ماینرها در حال حاضر ۲۶ میلیارد دلار تا پیش از رویداد هاوینگ گزارش شده که تحلیلگران در این باره تاکید کردند که این رقم پس از ۱۸ آوریل نصف خواهد شد. در پی این واقعه و کاهش عرضه بیت‌کوین، . قیمت این دارایی بیش از پیش افزایش خواهد یافت. توافق بر این است که نصف کردن صعودی است زیرا سرعت گسترش عرضه را به نصف کاهش می‌دهد و عدم‌تعادل عرضه و تقاضا را به نفع افزایش قیمت ایجاد می‌کند، با فرض اینکه طرف تقاضا بدون تغییر باقی بماند یا تقویت شود.

درباره ی تیم تحلیلی قیمت gheymat.org

تیم تولید محتوا قیمت (gheymat.org) در تلاش است بهترین و مهم ترین مطالب در حوزه اقتصاد را گرد هم آورده و در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین در تلاش هستیم تا بروزترین تحلیل ها در خصوص تغییرات قیمت را چه از منظر تکنیکال و چه از منظر فاندامنتال در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. لارم به ذکر است مسئولیت هرگونه خرید و فروش بر اساس تحلیل های سایت به عهده کاربر بوده و این تحلیل ها صرفا دیدگاه تیم تحلیلی قیمت بوده است. لذا در معاملات خود نهایت دقت را بکار ببرید.

مطلب پیشنهادی

۵ پیش‌بینی درباره نرخ اجاره در سال جدید/ آرامش چگونه به بازار اجاره بازمی‌گردد؟

۵ پیش‌بینی درباره نرخ اجاره در سال جدید/ آرامش چگونه به بازار اجاره بازمی‌گردد؟

یک کارشناس بازار مسکن درباره وضعیت بازار اجاره در سال جدید گفت: سیاست خاصی که به صورت مقطعی جلوی افزایش قیمت‌ها را بگیرد، قابل تصور نیست. سیاست‌هایی هم که حتی در شرایط اقتصادی عادی و نرمال در پیش گرفته می‌شود، به طور معمول در میان‌مدت جواب می‌دهد؛ آن هم در شرایطی که اقتصاد کلان دچار تلاطم نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید